Reginox

Doświadczenie na rynku holenderskim od 1976 roku oraz renoma produktów tej marki za granicą to prawdziwy atut. Wiodąca pozycja na rynku światowym to zasługa odpowiedzialnych praktyk produkcyjnych oraz wyjątkowej dbałości o środowisko.

Reginox znajduje sie w Rijssen we wschodniej cześci Holandii. To tu znajduje sie zakład produkcyjny. Przy użyciu ultranowoczesnych maszyn produkowane jest ponad 150 typów zlewozmywaków dla krajowych i zagranicznych odbiorców.

Dla Reginox oprócz spektakularnej wrecz jakości, najważniejszy jest design. Jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalne egzemplarze ze stali nierdzewnej. Podczas projektowania przyświeca nam holenderskie pojęcie „Dutch Design”. Minimalizm, eksperymentowanie, innowacja oraz nietuzinkowość – połączenie tych właśnie cech sprawia, ze wciąż kreujemy nowe trendy. To właśnie dbałość o precyzje i równowagę między funkcjonalnością, a wzornictwem przykuwa uwagę Klientów. Każdy zlewozmywak charakteryzuje indywidualna forma wyrazu i szczypta designu.

Armatura Reginox jest produkowana za pomoca najnowszych technologii głębokiego tłoczenia i najlepszej stali nierdzewnej. Podstawa naszej marki jest jakość. To wartość, która dominuje w trakcie całego procesu, zaczynając od zakupu surowców po etap produkcji, od transportu wyrobu do wieloletniego użytkowania. Inwestując w Reginox, możesz liczyć na wyjątkowy produkt.

Reginox to milion wyprodukowanych egzemplarzy zlewozmywaków rocznie. Każdy egzemplarz jest wykonany z najwieksza starannością, zapewnia najwyższą jakość i wyjątkowa funkcjonalność.

Reginox to marka globalna z holenderskim rodowodem. Firma posiada biura sprzedaży w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Singapurze oraz przedstawicielstwa w wielu innych krajach. Zaufaj sprawdzonemu producentowi. Armatura kuchenna marki Reginox ze stali nierdzewnej posiada dożywotnią gwarancję.

Reginox  Jest 98 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 98 elementów
Kliknij i zadzwoń