Metody płatności

 

Sklep internetowy www.zlewozmywaki.pl akceptuje następujące formy płatności:

Przelew bankowy

Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z podsumowaniem zamówienia i danymi potrzebnymi do wpłaty. Zamówienie będzie realizowane dopiero po zaksięgowaniu odpowiedniej sumy na koncie www.zlewozmywaki.pl. Czas realizacji takiego zamówienia jest więc dłuższy o kilka dni potrzebnych na przelanie pieniędzy przez klienta i zaksięgowanie ich na naszym rachunku. Aby uniknąć opóźnień, w tytule przelewu podaj numer zamówienia, który otrzymałeś w e-mailu potwierdzającym zamówienie. Jeżeli nie otrzymamy wpłaty w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia, wyślemy Ci przypomnienie na adres e-mail podany przez Ciebie przy składaniu zamówienia lub skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Jeżeli nie otrzymamy wpłaty w ciągu 14 dni od daty złożenia zamówienia, zamówienie zostanie anulowane.

Wpłaty należy realizować na rachunek:

Nr konta (IBAN): PL 72 1090 1362 0000 0000 3602 0903
Kod BIC (Swift): WBKPPLPP
Nazwa i adres odbiorcy: Śmigielski Technika Kuchenna Sp. J., ul. Obornicka 312, 60-691 Poznań, Polska
Nazwa banku: BZ WBK SA

Płatności elektroniczne PRZELEWY24.PL

Jeżeli wybierzesz tą metodę płatności, po potwierdzeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony na stronę www.przelewy24.pl. Na stronie wybierasz logo swojego banku, po zalogowaniu do niego zostaniesz przeniesiony do podstrony realizacji przelewów. Dokonujesz przelewu na podaną kwotę zakupu i wylogowujesz się. Do realizacji zamówienia przystąpimy niezwłocznie po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie. Jeżeli pojawią się problemy, skontaktujemy się z Tobą po kilku dniach telefonicznie lub na adres e-mail podany przez Ciebie przy składaniu zamówienia.

Przeczytaj co to jest Przelewy24

Płatność przy odbiorze

Zamówienia płatne przy odbiorze są niezwłocznie realizowane, pobieramy stałą opłatę 30 zł doliczoną do zamówienia. Za takie zamówienie zapłacisz kurierowi bezpośrednio przy odbiorze. Całkowitą kwotę, o którą poprosi Cię kurier, możesz zobaczyć w podsumowaniu zamówienia w sklepie www.zlewozmywaki.pl i w wiadomości e-mail potwierdzającej zamówienie.

Powrót na górę


Kliknij i zadzwoń