Jak zamontować w blacie ceramiczny zlewozmywak zintegrowany?

Podstawą dobrego produktu jest łatwy montaż. Montaż zlewozmywaka ceramicznego KeraDomo oszczędza czas i koszty. Wystarczającym przygotowaniem jest starannie wykonany otwór przez zakład kamieniarski.

KROK 1: Starannie połączone wokół szyny nakładkowe zapewniają optymalną stabilność i umozliwiają precyzyjną regulację zlewozmywaka. KROK 2: Oklejanie: Założenie uszczelki samoprzylepnej, które dostarcza firma. Należy nałożyć i przycisnąć. W ten sposób powstaje dodatkowe gumowe zabezpieczenie.
KROK 3: Założenie zlewozmywaka: W tym celu należy chwycić jedną ręką otwór odpływu na dnie zlewozmywaka.

KROK 4: Regulacja: Aby wyregulować wysokości wokół zlewozmywaka, mocuje się dostarczone milimetrowe drewienka od dołu pomiędzy uszczelkę na brzeg zlewozmywaka. KROK 5: Regulacja: Należy wyrównać zlewozmywak w poziomie poprzez ostrożne stukanie. KROK 6: Silikonowanie: W tym celu należy użyć tylko odpornego na wodę silikonu o neutralnym systemie utwardzania, który zalecany jest wyraźnie przez zakłady obróbki kamienia.

 
 

KROK 7: Silikonowanie: Jeśli sillikon po naniesieniu zostanie następnie wyrównany, pomiędzy kamieniem naturalnym, a ceramiką pozostanie szczelna, prawie niewidoczna fuga.

KROK 8: Gotowy zlewozmywak po zamontowaniu!!!.

 
 

Podobne artykuły:


Kliknij i zadzwoń