MasterChef Italia 2023 - Plados jako partner w 12 edycji programu.

0
MasterChef Italia 2023 - Plados jako partner w 12 edycji programu.

 

MasterChef Italia 2023

W czwartek 2 marca 2023, zakończyła się kolejna edycja MasterChef Italia 2023, a Bruno Barbieri, Antonino Cannavacciulo i Giorgio Locatelli wyłonili zwycięzcę spośród 6 zawodników, którzy rozegrali finał w najsłynniejszej kuchni w telewizji.

 

Masterchef 2023 Italia

 

W tej edycji ponownie odnowiono współpracę między talentem kulinarnym, a produktami Plados  w imię tego, co nazywają „Doświadczeniem kuchennym”, w którym idea kuchni przepływa jako doświadczenie biesiady, funkcjonalności, designu i zrównoważenia środowiskowego.

Edycja 2023 w rzeczywistości odnawia zobowiązanie do promowania zrównoważonej kuchni w celu promowania świadomej konsumpcji i zmniejszenia marnotrawstwa zasobów; zobowiązanie, które Plados Telma podjęła od samego początku.

 

Masterchef 2023 Italia

 

W tym roku Masterchef Italia, dzięki swojemu zaangażowaniu w ochronę środowiska, uzyskał również ważny międzynarodowy certyfikat „Food Waste Management System”, który poświadcza jakość, zdrowie, bezpieczeństwo, poszanowanie środowiska i odpowiedzialność społeczną.

Dla firmy Plados obecność jej zlewozmywaków, będących wynikiem procesu produkcyjnego i filozofii projektowania mającej na celu ograniczenie marnotrawstwa zasobów, jest źródłem wielkiej satysfakcji z bycia dokładnie tam, gdzie ludzie są inspirowani do większej wrażliwości na zrównoważony rozwój.

 

Z dumą możemy zaoferować nasze kuchenne doświadczenie w doskonałej kuchni Made in Italy przez MasterChef Italia 12.

- ONE 6010 zlewozmywak w kolorze czarny mat 70: ZOBACZ: https://www.zlewozmywaki.pl/One-6010-zlewozmywak-granitowy

- HEGO bateria w kolorze czarny mat 70

 

Masterchef 2023 Italia

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl