Rodzaje montażu zlewozmywaków stalowych Reginox.

0
RODZAJE MONTAŻU ZLEWOZMYWAKÓW STALOWYCH REGINOX

Zlewozmywaki Reginox są proste w montażu, zapewniając przy tym eleganckie, nowoczesne wykończenie bez względu na wybraną metodę instalacji.

Ze względu na określone rozmiary szafek niektóre zlewozmywaki mogą nie pasować do Twojej kuchni. W Reginox dostarczamy szeroką gamę zlewozmywaków, każdy projekt w różnych rozmiarach, aby pasowały do każdego rozmiaru szafki, te wahają się od 40 cm do 100 cm. Rozmiar szafki to dostępna przestrzeń pod blatem potrzebna tylko na miskę i inne mocowania.

 

Wpuszczany w blat

Łatwy montaż gwarantuje oszczędność czasu, a zarazem wspaniały efekt końcowy, uwzględniający stylowe wyszczególnienie górnych krawędzi. Montaż nigdy wcześniej nie był równie prosty. Wszystko co należy zrobić, to wyciąć odpowiedni otwór w blacie i zamontować zlewozmywak za pomocą dołączonych klipsów. Wszystkie nasze zlewozmywaki są wyposażone w niezbędne klipsy i muszą być uszczelnione szczeliwem silikonowym, aby zapewnić wodoszczelność.

 

 

Podwieszany pod blatem,

Montaż zlewozmywaka pod blatem to najmodniejszy sposób instalacji. To eleganckie i bardzo praktyczne rozwiązanie. Dzięki temu, że rant zlewozmywaka jest zamontowany od spodu, nie zakłóca ciągłości blatu i jego powierzchnia pozostaje równa. To wygodne rozwiązanie ułatwia utrzymanie czystości, daje niesamowity efekt stylowy i pozwala na ekspozycję blatu.

Zasada montażu zlewozmywaków podwieszanych jest taka sama, jak zlewozmywaków wpuszczanych czy zintegrowanych z blatem, również wymagają wycięcia otworu w blacie. Różnica polega jednak na tym, że zlewozmywak należy zamontować od spodu. Takie rozwiązanie umożliwia dowolne łączenie komór ze sobą, ponieważ każda z nich może być zamontowana osobno. Istnieje też możliwość "stworzenia" ociekacza, który może być wykonany w blatu poprzez wyfrezowanie ryfli. Trzeba jednak pamiętać, że nie wolno podwieszać zlewozmywaków do blatów wiórowych laminowanych. Montujemy zlewozmywaki podwieszane w blatach konglomeratowych, z granitu i kwarcu, marmurowych lub ze spieków ceramicznych. Podwieszane można stosować do blatów kamiennych i ceramicznych.

 

 

Częściowo zintegrowane

Częściowo zintegrowany to metoda instalacji, w której zintegrowany zlewozmywak jest instalowany „wpuszczany”. Krawędź zlewozmywaka spoczywa na blacie. Wpuszczenia go w otwór bez frezu. Zlewozmywak podobnie jak w wersji wpuszczanej montuje się od góry, wpuszczając go w uprzednio przygotowany otwór. W tym przypadku także można łączyć komory ze sobą tworząc własne konfiguracje w kuchni. Dopełnieniem jest bateria, którą montujemy w blacie lub na rancie zlewozmywaka. 

 

 

Zintegrowany z blatem

Zlewozmywak na równi z blatem to najmniej popularny sposób montażu w naszym kraju, jednak na świecie bardzo szeroko stosowany. Aby zamontować zlewozmywak równo z blatem wymagane jest podfrezowanie rantu wokół otworu blatu. Dopiero w tak przygotowany otwór montujemy zlewozmywak, podobnie jak w montażu wpuszczanym w blat, od góry, osadzając go tak aby zlicował się z powirzchnią blatu. Daje to niesamowity efekt wizualny i ułatwia użytkowanie zlewozmywaka w kuchni. W tym przypadku także można łączyć komory ze sobą tworząc własne konfiguracje w kuchni. Dopełnieniem jest bateria, którą montujemy w blacie lub na rancie zlewozmywaka. Zintegrowanie można stosować do blatów kamiennych i ceramicznych.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Kategorie wpisów
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl