Vega ECK zlewozmywak ceramiczny
towar niedostępny
Opis
Zlewozmywak ceramiczny wpuszczany w blat
VEGA ECK
- typ: ceramiczny narożny wpuszczany w blat
- materiał: kamionka szlachetna
- długość: 1037 mm
- szerokość: 570 mm
- głębokość komory: 200 mm
- min. podbudowa szafki: 900 mm
- rodzaj szafki: narożna
- rodzaj: nieodwracalny
- gwarancja: 5 lat
- w komplecie: korek manualny, miska ociekowa plastikowa Makrolon, odpływ i syfon końcowy oszczędzający miejsce w szafce z możliwością podłączenia zmywarki
- uwaga: zalecamy, ze względu na tolerancję wymiarów (+/- 1,5%), wycinanie otworu w blacie przy użyciu dostarczonej sztuki zlewozmywaka. Fabrycznie wykonany jest jeden otwór pod baterię, istnieje możliwość wykonania kolejnego otworu na życzenie Klienta.
ZLEWOZMYWAKI CERAMICZNE
Nasze produkty powstają z myślą o ludziach, dla których kuchnia stanowi centralny punkt codziennego życia w rodzinie. Ich potrzeby, życzenia oraz wymagania wyznaczają filozofię naszych produktów. Wszechstronna funkcjonalność i estetyka zajmują równorzędne centralne miejsce.
Każdy zlewozmywak jest wykonany z wysokiej jakości kamionki szlachetnej, stworzony z dbałością o szczegóły. Obróbka odbywa się częściowo ręcznie, częściowo maszynowo i przy zastosowaniu sterowania CAD, co zapewnia idealne warunki produkcji.
RYSUNEK TECHNICZNY
KOLORYSTYKA SYSTEMCERAM
Zlewozmywaki SystemCeram pogrupowane są w dwie grupy kolorów: KOLORY STANDARDOWE oraz KOLORY NIESTANDARDOWE. Kolory niestandardowe są droższe i należy do nich doliczyć 300 PLN.
WŁAŚCIWOŚCI CERAMIKI SYSTEMCERAM
Dzięki swojej szczególnej odporności, ceramika SystemCeram jest idealnym materiałem stosowanym wszędzie tam, gdzie konieczne jest spełnienieekstremalnym wymagań. Produkowana przez nas ceramika jest bowiem produktem siostrzanym ceramiki laboratoryjnej, dla której przepisy i normy narzucają obowiązek stosowania kamionki szlachetnej.
Dane techniczne
Kod producenta | 5034 01 | 5034 02 |
Producent | SystemCeram |
Typ / sposób montażu | wpuszczany w blat |
Materiał | ceramiczny - kamionka szlachetna |
Wymiary zewnętrze | 1037 x 570 mm |
Głębokość komory / komór | 200 mm |
Minimalna podbudowa szafki | 900 mm |
W komplecie | korek manualny lub automatyczny, odpływy, syfon końcowy oszczędzający miejsce w szafce z możliwością podłączenia zmywarki |
Rodzaj szafki | narożna |
Wersja | nieodwracalny |
Wymiary otworu w blacie | 835 x 480 mm |
Informacje dodatkowe | w komplecie miska ociekowa plastikowa Makrolon, fabrycznie wykonany jest jeden otwór pod baterię, istnieje możliwość wykonania kolejnego otworu na życzenie Klienta |
Waga netto (kg) | 25,600 kg |
Gwarancja | 5 lat |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.