O firmie

 

Z nami odkryjesz swoją kuchnię na nowo

 

Tak, to niewiarygodne, ale nasza firma, Śmigielski Technika Kuchenna Sp. J. ma już 40 lat. Rok rozpoczęcia działalności przypadał na 1981, a więc ciężkie czasu w jakim przyszło żyć i prowadzić business. A jednak udało nam się przetrwać i przez te wszystkie lata działać i się rozwijać. Na siedzibę naszej firmy wybraliśmy Poznań, województwo wielkopolskie. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, działającym w branży i prowadzonym już przez drugie pokolenie, nadal wierni głównym  założeniom firmy - zawsze najważniejszy jest Klient. Jesteśmy po to, aby poradzać w jak najtrafniejszym wyborze zlewozmywaka do swojej nowej kuchni. Doradzamy jaki zlewozmywak czy baterię należy wybrać. Odpowiedni zestaw dopełni designu każdej kuchni, o który powinno się zadbać w najdrobniejszym szczególe. Zły dobór może zaburzyć cały wystrój pomieszczenia i nie pozwoli wykorzystać pełnej funkcjonalności takiego zestawu.
Dla nas, jako firmy, podstawą jest zadowolony Klient, staramy się podpowiadać i naprowadzać ich na odpowiedni kierunek. Nasz sklep zlewozmywaki.pl - zlewozmywaki kuchenne bardzo ceni sobie spotkania i rozmowy z naszymi Klientami, to zawsze wzbogaca. 

 

 

Nasza FIRMA

Odwiedź naszą Firmę. Wirtualna wycieczka.

Dowiedz się więcej

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytanie? Kontaktuj się z Nami:)

Dowiedz się więcej

Partnerzy

Nasi Partnerzy handlowi na terenie Polski.

Dowiedz się więcej

Nasi eksperci zasugerują najlepsze rozwiązania dla Twojej kuchni

Doradzamy jaki zlewozmywak czy baterię należy wybrać. Odpowiedni zestaw dopełni designu każdej kuchni, o który powinno się zadbać w najdrobniejszym szczególe.

Poznaj nasz zespół

Firma i jej działanie zależą przede wszystkim od naszych pracowników, ludzi zaangażowanych w swoją pracę. To dzięki nim i ich wkładowi wyróżniamy się na rynku nad innymi firmami.

 

JAN ŚMIGIELSKI

Właściciel firmy | CEO

t.: +48 61 65 666 35

e: biuro@zlewozmywaki.pl

 

 

 

KAMIL PŁOSZAJCZAK

Hurtownia | Obsługa Klienta

t.: +48 694 446 635

e: biuro@zlewozmywaki.pl

ŁUKASZ FURMAN

Hurtownia | Obsługa Klienta

t.: +48 600 481 665

e: lukasz@zlewozmywaki.pl


PRZEMYSŁAW PRZYBYŁ

Sklep stacjonarny | Magazyn

t.: +48 696 484 540

e: sklep@zlewozmywaki.pl

MARCIN MUELLER

Grafik komputerowy | Sklepy internetowe

t.: +48 789 209 810

e: marcin@zlewozmywaki.pl

 

 

Piotr Pacesz

Handlowiec - Poznań i Polska Zach.

t.: +48 600 384 758

e: piotr@zlewozmywaki.pl

REMIGIUSZ MOLICKI

Handlowiec - Polska Płd.

t.: +48 604 149 485

e: r.molicki@zlewozmywaki.pl

Dariusz Majszczyk

DARIUSZ MAJSZCZYK

Handlowiec - Warszawa i Polska Wsch.

t.: +48 608 552 951

e: d.majszczyk@zlewozmywaki.pl

 

Nasza historia

 

Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym prowadzonym już przez drugie pokolenie, nadal wierni głównym  założeniom firmy, że zawsze najważniejszy jest Klient. Jesteśmy po to aby pomagać im w jak najtrafniejszym wyborze zlewozmywaka do swojej nowej kuchni. Doradzamy jaki zlewozmywak czy baterię należy wybrać. Odpowiedni zestaw dopełni designu każdej kuchni, o który powinno się zadbać w najdrobniejszym szczególe. Zły dobór może zaburzyć cały wystrój pomieszczenia i nie pozwoli wykorzystać pełnej funkcjonalności takiego zestawu.
Dla nas, jako firmy, podstawą jest zadowolony Klient, staramy się podpowiadać i naprowadzać ich na odpowiedni kierunek. Bardzo cenimy sobie spotkania i rozmowy z naszymi Klientami, to zawsze wzbogaca.

Oferta firmy Śmigielski Technika Kuchenna Sp. J. obejmuje szeroki asortyment zlewozmywaków i armatury kuchennej. Proponujemy ponad 500 modeli zlewozmywaków i około 80 modeli armatur w różnych kształtach, rodzaju wykończenia, kolorach i wzorach.

Firma cały czas się rozwija i nawiązuje nowe kontakty z producentami zarówno zlewozmywaków jak i akcesoriów związanymi z kuchnią, zwracając przy tym uwagę na najwyższe standardy jakości.

Dzięki wspaniałej grupie ludzi, nie tylko dostarczamy towary, ale także doradzamy, rozwiązujemy i podpowiadamy najlepsze rozwiązania.

"ŚMIGIELSKI" - NASZA MARKA


Marka ŚMIGIELSKI pojawiła się na rynku ponad 12 lat temu. Poza handlem wiodących producentów zlewozmywaków i armatury, zaczęliśmy  wypuszczać na rynek zlewozmywaki granitowe i armaturę kuchenną pod własną marką. Nie staliśmy się producentem, ale dzięki zawartym umowom, zlewozmywaki tworzą dla nas znani producenci zlewozmywaków granitowych. Nasze własne wzory poszczególnych modeli sprawiają, że są one bardzo popularne i rozpoznawalne wśród Klientów.

Poznaj producentów

logo SystemCeram
Logo Reginox
Logo Plados
Logo Smigielski
Logo Aquaphor
Logo Kludi
Logo Vitra
Logo Invena
Logo InSinkErator
Logo Alba
Logo Fev
Logo Milodo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl