Pielęgnacji zlewozmywaka ze stali nierdzewnej Reginox

0
Pielęgnacji zlewozmywaka ze stali nierdzewnej Reginox

Pielęgnacji zlewozmywaka ze stali nierdzewnej Reginox.

 

W zlewozmywakach Reginox jakość przewyższa wymagany standard. W gospodarstwach domowych najlepiej sprawdzi się zlew z gładką powierzchnią. Do pielęgnacji zlewozmywaków polecamy nasz środek czyszczący Inox Care. Bądź ostrożny z innymi chemiami i środkami czyszczącymi, ponieważ wiele agresywnych środków uszkadza powierzchnię ze stali nierdzewnej. Istnieje ryzyko, że materiał się utleni.

Użyj pasty Inox Care, nanieś niewielką ilość i rozprawadź po powierzchni zlewozmywaka miękką gąbką. Środek należy wetrzyć, a następnie spłukać obficie wodą. Cętkowane zanieczyszczenia, zanieczyszczenia punktowe to zazwyczaj osady wapienne, które w zależności od stopnia twardości stosowanej wody pitnej (przepływu) wychodzą na światło dzienne w mniejszym lub większym stopniupoprzez co pojawiają się nieestetyczne zabarwienie. Co robić?

Takim plamom można zapobiec, wycierając zlew do sucha po każdym użyciu.


• Jeśli mimo wszystko pojawią się plamy, użyj środka rozpuszczającego osad wapienny przeznaczonego do pielęgnacji stali nierdzewnej, np. Regi-Clean Descaler
• Aby zapewnić optymalne codzienne pielęgnację stali nierdzewnej, zalecamy stosowanie pasty Inox Care oraz oliwki impregnującej zlewozmywak stalowy Regi-Clean Oil-Coating

 

Oil Coating

 

Zlewozmywaki Reginox ze stali nierdzewnej 18/10 są wykonane z najwyższą starannością i zgodnie z najnowocześniejszą produkcją i techniką przetwarzania.

Tylko poprzez regularną pielęgnację osiąga się satynowo-matową powierzchnię po ok. 2-4 tygodniach.

Ważny! Upewnij się, że powierzchnia ze stali nierdzewnej nie jest obrabiana w kierunku przeciwnym do szlifowania!

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Kategorie wpisów
Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl